673
edits
(All the 1992 Orion V are retired.) |
|||
Line 424: | Line 424: | ||
|[[Flxible Metro|Metro "B" (40096-6C)]] | |[[Flxible Metro|Metro "B" (40096-6C)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins L10|L10]] | |[[Cummins]] [[Cummins L10|L10]] | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.3E|D863.3]] | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[Washington Metropolitan Area Transit Authority 9601-9660|9601-9660]] | |||
| | |||
|1992 | |||
|[[Orion Bus Industries|BIA]] | |||
|[[Orion Bus Industries 'Orion V'|Orion V 05.501]] | |||
|[[Detroit Diesel]] [[Detroit Diesel Series 50|S50]] | |||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.3E|D863.3]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.3E|D863.3]] | ||
| | | |
edits