Editor
3,769
edits
Line 420: | Line 420: | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
*Bike racks added in 2001. | *Bike racks added in 2001. | ||
|- align="center" | |||
|[[Transit Windsor 425-430|430]]<br/>[[Image:Bicycle icon.png|26px|Bicycle rack equipped bus]] | |||
|[[File:Transit Windsor 430-a.jpg|128px]] | |||
|2002 | |||
|[[Orion Bus Industries|OBI]] | |||
|[[Orion Bus Industries 'Orion VII'|Orion 07.501]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISC|ISC]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |||
|[[Axion Technologies]] LED | |||
| align="left"| | |||
*Currently being used as a parts bus. | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Transit Windsor 431-444|437]]<br/>[[Image:Bicycle icon.png|26px|Bicycle rack equipped bus]] | |[[Transit Windsor 431-444|437]]<br/>[[Image:Bicycle icon.png|26px|Bicycle rack equipped bus]] |