Editor, Users
13,276
edits
Jeffrey Ngai (talk | contribs) |
Jeffrey Ngai (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 98: | Line 98: | ||
|colspan=5| Railway Avenue South entrance | |colspan=5| Railway Avenue South entrance | ||
* Park and Ride | * Park and Ride | ||
|} | |||
==Train Departures== | |||
{| border="1" cellspacing="0" cellpadding="2" align=center | |||
| align=center colspan=4 style="background: #00355e" height=35|<font color="#FFFFFF"><big><big><big><b>Mission City Station</b></big></big></big></font> | |||
|- | |||
| align=center style="color: #FFFFFF; background: #882b91" width=150|[[Image:West Coast Express Logo-a.png|200px|link=West Coast Express]] | |||
| align=center style="color: #FFFFFF; background: #00355e" width=250 colspan=15|'''Departures'''<br><small><b>''weekdays only''</b></small> | |||
|- align="center" | |||
| style="color: #FFFFFF; background: #00355e" height=45 rowspan=2|'''To Waterfront''' | |||
| align="center"|<big><b>5:25 a.m.</b></big> | |||
| align="center"|<big><b>5:55 a.m.</b></big> | |||
| align="center"|<big><b>6:25 a.m.</b></big> | |||
|- | |||
| align="center"|<big><b>6:55 a.m.</b></big> | |||
| align="center"|<big><b>7:25 a.m.</b></big> | |||
| style="color: #FFFFFF; background: #00355e"| | |||
|} | |} | ||