Editor
9,240
edits
(→Fleet) |
|||
Line 76: | Line 76: | ||
|[[Orion Bus Industries 'Orion VII'|07.501]] | |[[Orion Bus Industries 'Orion VII'|07.501]] | ||
|6 | |6 | ||
|- align="center" | |||
|[[Toronto Transit Commission 7900-7979#EMS Patient Transport units|7955-7958]] | |||
|[[Orion Bus Industries|Orion]] | |||
|[[Orion Bus Industries 'Orion VII'|07.501]] | |||
|4 | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|colspan=3| | |colspan=3| | ||
|~''' | |~'''10''' | ||
|} | |} | ||