Editor
11,073
edits
Dave Mackey (talk | contribs) (→Coach/Cutaway Roster: adding 375) |
Dave Mackey (talk | contribs) (→Coach/Cutaway Roster: adding another J) |
||
Line 339: | Line 339: | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
*Ex-[[Kunkel Bus Lines]] [[Kunkel Bus Lines 798-799#799|799]] | *Ex-[[Kunkel Bus Lines]] [[Kunkel Bus Lines 798-799#799|799]] | ||
|- align="center" | |||
|[[Tisdale Bus Lines 355|355]] | |||
| | |||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |||
| | |||
| | |||
| align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Tisdale Bus Lines 375|375]] | |[[Tisdale Bus Lines 375|375]] |