Editor
24,617
edits
Line 91: | Line 91: | ||
| | | | ||
* Plane delivered to YYZ | * Plane delivered to YYZ | ||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-FMXG" | |||
|XG | |||
|C-FMXG | |||
| | |||
|03 Mar 2019 | |||
|30 Mar 2023 | |||
| | |||
| | |||
|B7M8 | |||
| | |||
*[[Flair Airlines]] ntu | |||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-GMXH" | |- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-GMXH" | ||
|XH | |XH |