Editor
37,792
edits
m (→Retired) |
(→Current: 2020 gilligs) |
||
Line 95: | Line 95: | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | ||
|align=left| | |align=left|Suburban. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Southwest Ohio Regional Transit Authority 1801-1827|1801-1827]] | |[[Southwest Ohio Regional Transit Authority 1801-1827|1801-1827]] | ||
Line 108: | Line 107: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Southwest Ohio Regional Transit Authority 1901-1934|1901-1934]] | |[[Southwest Ohio Regional Transit Authority 1901-1934|1901-1934]] | ||
| | |||
|2019 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins L9|L9]] | |||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |||
|align=left| | |||
|- align="center" | |||
|[[Southwest Ohio Regional Transit Authority 2001-2019|2001-2019]] | |||
| | | | ||
|2019 | |2019 | ||
Line 123: | Line 131: | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISM|ISM]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISM|ISM]] | ||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | ||
| align="left"| | | align="left"|6003 and 6022 are retired. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Southwest Ohio Regional Transit Authority 8000|8000]] | |[[Southwest Ohio Regional Transit Authority 8000|8000]] |