Editor
24,617
edits
m (→Current Roster) |
|||
Line 136: | Line 136: | ||
| | | | ||
|align="left"|Ex-[[Greater Glens Falls Transit]] | |align="left"|Ex-[[Greater Glens Falls Transit]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[ShuttleBus 101, 105-106, 111|101, 105-106, 111]] | |[[ShuttleBus 101, 105-106, 111|101, 105-106, 111]] | ||
Line 316: | Line 307: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" | |||
|[[ShuttleBus T45|T45]] | |||
| | |||
|1999 | |||
|[[Molly Trolley]] | |||
|[[Molly Trolley "Original"|Original]] | |||
| | |||
| | |||
|align="left"|Used for the seasonal trolley service. | |||
|align="left"|Single door. | |align="left"|Single door. | ||
|- align="center" | |- align="center" |