Editor
13,225
edits
(→Active) |
|||
Line 760: | Line 760: | ||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | ||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" | |||
|[[Ride-On 5007-5031|5007-5031]] | |||
|[[Image:Ride-On 5031-a.jpeg|128px]] | |||
|2009 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor 29'<br>(G27E102R2)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Ride-On 5100-5129|5100-5101]] | |[[Ride-On 5100-5129|5100-5101]] |