Editor, Administrators
14,764
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 51: | Line 51: | ||
|[[Sioux City Transit 1077-1083|1083]] | |[[Sioux City Transit 1077-1083|1083]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="V6005973" bgcolor= | |- align=center id=V6005970 bgcolor=cceeee | ||
|2B1249X77V6005970 | |||
|1997 | |||
|[[Clinton Municipal Transit Administration]] | |||
|[[Clinton Municipal Transit Administration 471|471]] | |||
| | |||
|- align="center" id="V6005973" bgcolor= | |||
|V6005973 | |V6005973 | ||
|1997 | |1997 | ||
Line 57: | Line 63: | ||
|[[MET Transit 973-974#973|973]] | |[[MET Transit 973-974#973|973]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="V6005974" bgcolor= | |- align="center" id="V6005974" bgcolor= | ||
|V6005974 | |V6005974 | ||
|1997 | |1997 | ||
Line 63: | Line 69: | ||
|[[MET Transit 973-974#974|974]] | |[[MET Transit 973-974#974|974]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=V6005993 | |- align=center id=V6005993 bgcolor=cceeee | ||
|1VH249X78V6005993 | |1VH249X78V6005993 | ||
|1997 | |1997 | ||
Line 69: | Line 75: | ||
|[[Keyline Transit 2557|2557]] | |[[Keyline Transit 2557|2557]] | ||
| | | | ||
|- align="center" id="V6005994" bgcolor= | |- align="center" id="V6005994" bgcolor= | ||
|V6005994 | |V6005994 | ||
|1997 | |1997 |