Editor, Administrators
14,764
edits
m (→T70-206) |
(→T70-206: A few buses currently used by the Bryce Canyon Shuttle were originally owned by Citibus in Lubbock, Texas.) |
||
Line 431: | Line 431: | ||
| | | | ||
|- align=center id=TR831734 bgcolor=cceeee | |- align=center id=TR831734 bgcolor=cceeee | ||
|4RKPDTGA7TR831734 | |4RKPDTGA7TR831734 | ||
|10/1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9601|9601]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831735 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA9TR831735 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9602|9602]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831736 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA0TR831736 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9603|9603]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831737 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA2TR831737 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9604|9604]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831738 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA4TR831738 | |||
|1996 | |1996 | ||
|[[ | |[[Citibus (Lubbock)]] | ||
|9601 | |[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9605|9605]] | ||
| | |||
|- align=center id=TR831739 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA6TR831739 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9606|9606]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831740 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA2TR831740 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9607|9607]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831741 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA4TR831741 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9608|9608]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831742 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA6TR831742 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9609|9609]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831743 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA8TR831743 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9610|9610]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831744 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGAXTR831744 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9611|9611]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831745 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA1TR831745 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9612|9612]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831746 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA3TR831746 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9613|9613]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831747 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA5TR831747 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9614|9614]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831748 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA7TR831748 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9615|9615]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831749 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA9TR831749 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9616|9616]] | |||
| | | | ||
|- align=center id=TR831750 bgcolor=cceeee | |- align=center id=TR831750 bgcolor=cceeee | ||
|4RKPDTGA5TR831750 | |4RKPDTGA5TR831750 | ||
|10/1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9617|9617]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831751 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA7TR831751 | |||
|1996 | |1996 | ||
|[[ | |[[Citibus (Lubbock)]] | ||
| | |[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9618|9618]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=TR831752 bgcolor=cceeee | |- align=center id=TR831752 bgcolor=cceeee | ||
|4RKPDTGA9TR831752 | |4RKPDTGA9TR831752 | ||
|10/1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9619|9619]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831753 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA0TR831753 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9620|9620]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831754 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA2TR831754 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9621|9621]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831755 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA4TR831755 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9622|9622]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831756 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA6TR831756 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9623|9623]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831757 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA8TR831757 | |||
|1996 | |1996 | ||
|[[ | |[[Citibus (Lubbock)]] | ||
| | |[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9624|9624]] | ||
| | |||
|- align=center id=TR831758 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGAXTR831758 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9625|9625]] | |||
| | | | ||
|- align=center id=TR831759 bgcolor=cceeee | |- align=center id=TR831759 bgcolor=cceeee | ||
|4RKPDTGA1TR831759 | |4RKPDTGA1TR831759 | ||
|10/1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9626|9626]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831760 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA8TR831760 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9627|9627]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831761 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGAXTR831761 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9628|9628]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831762 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA1TR831762 | |||
|1996 | |1996 | ||
|[[ | |[[Citibus (Lubbock)]] | ||
| | |[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9629|9629]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=TR831763 bgcolor=cceeee | |- align=center id=TR831763 bgcolor=cceeee | ||
|4RKPDTGA3TR831763 | |4RKPDTGA3TR831763 | ||
|10/1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9630|9630]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831764 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA5TR831764 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9631|9631]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831765 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA7TR831765 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9632|9632]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831766 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA9TR831766 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9633|9633]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831767 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA0TR831767 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9634|9634]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831768 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA2TR831768 | |||
|1996 | |||
|[[Citibus (Lubbock)]] | |||
|[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9635|9635]] | |||
| | |||
|- align=center id=TR831769 bgcolor=cceeee | |||
|4RKPDTGA4TR831769 | |||
|1996 | |1996 | ||
|[[ | |[[Citibus (Lubbock)]] | ||
| | |[[CitiBus (Lubbock) 9601-9636#9636|9636]] | ||
| | | | ||
|- align=center id=TR831789 | |- align=center id=TR831789 |