Editor
38,167
edits
(sarnia) |
(kingston 2102) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
!Model | !Model | ||
!Notes | !Notes | ||
|- align="center" id="M3752866" | |||
| align="left"|M3752866 | |||
|2021 | |||
|[[Kingston Transit]] | |||
|[[Kingston Transit 2101-2106#2102|2102]] | |||
|[[Nova Bus LFS|LFS]] | |||
| align="left"| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| align="left"| | |||
|- align="center" id="M3752874" | |- align="center" id="M3752874" | ||
| align="left"|M3752874 | | align="left"|M3752874 |