Editor
38,167
edits
Dave Mackey (talk | contribs) (109007 is only tour) |
(madison metro xe60) |
||
Line 620: | Line 620: | ||
|[[Metropolitan Transportation Authority 9272-9387|9354-9387, 9272-9353]] | |[[Metropolitan Transportation Authority 9272-9387|9354-9387, 9272-9353]] | ||
|[[New Flyer Industries|NFI]] [[New Flyer Industries XD40|XD40]] | |[[New Flyer Industries|NFI]] [[New Flyer Industries XD40|XD40]] | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|colspan="6"| | |||
|- align="center" ID="RF107900" | |||
|align="left"|RF107900-RF107906 | |||
|2024 | |||
|[[Madison Metro]] | |||
|[[Madison Metro 2301-2346|2301-2307]] | |||
|[[New Flyer Industries|NFI]] [[New Flyer Industries XE60|XE60]] | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" |