Editor
1,029
edits
Dave Mackey (talk | contribs) (→Plant Codes: add 3 D45 CRT LEs) |
No edit summary |
||
Line 975: | Line 975: | ||
| | | | ||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] [[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |[[Motor Coach Industries|MCI]] [[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|colspan="6"| | |||
|- align="center" ID="RB108274" | |||
|align="left"|RB108274-RB108288 | |||
|2023 | |||
|[[Community Transit]] | |||
|[[Community Transit 24701-24715|24701-24715]] | |||
|[[New Flyer Industries|NFI]] [[New Flyer Industries XDE60|XDE60]] | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" |