Editor
11,089
edits
Dave Mackey (talk | contribs) (→Plant Codes: adding one unIt and a spacer) |
Dave Mackey (talk | contribs) (→Plant Codes: adding 109008) |
||
Line 743: | Line 743: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|colspan="6"| | |colspan="6"| | ||
|- align="center" ID="RW109008" | |||
|2MGD1W911RW109008 | |||
|2024 | |||
| | |||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] [[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" ID="RW109009" | |- align="center" ID="RW109009" | ||
|2MGD1W913RW109009 | |2MGD1W913RW109009 |