Editor
2,253
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 568: | Line 568: | ||
|[[Edmonton Transit Service 7219-7236|7219-7236]] | |[[Edmonton Transit Service 7219-7236|7219-7236]] | ||
|[[New Flyer Industries|NFI]] [[New Flyer Industries XD40|XD40]] | |[[New Flyer Industries|NFI]] [[New Flyer Industries XD40|XD40]] | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|colspan="6"| | |||
|- align="center" ID="RW108263" | |||
|align="left"|RW108263 | |||
|2023 | |||
|Golden Charters | |||
|356 | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] [[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" |