Editor
38,167
edits
No edit summary |
(fairfax) |
||
Line 418: | Line 418: | ||
|[[Sound Transit 9660-9690|9660-9690]] | |[[Sound Transit 9660-9690|9660-9690]] | ||
|[[New Flyer Industries XDE60|XDE60]] | |[[New Flyer Industries XDE60|XDE60]] | ||
|align=left| | |||
|- align="center" id="LF073910" | |||
| align="left"|LF073910-LF073920 | |||
|2020 | |||
|[[Fairfax Connector]] | |||
|[[Fairfax Connector 7830-7840|7830-7840]] | |||
|[[New Flyer Industries XD40|XD40]] | |||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" id="" | |- align="center" id="" |