Editor
38,167
edits
m (linked incorrect page) |
(fairfax) |
||
Line 792: | Line 792: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|- align="center" id="KB072387" | |||
| align="left"|KB072387-KB072390 | |||
|2019 | |||
|[[Fairfax Connector]] | |||
|[[Fairfax Connector 7826-7829|7826-7829]] | |||
|[[New Flyer Industries XD40|XD40]] | |||
| | | | ||
|- align="center" id="KB072391" | |- align="center" id="KB072391" |