Editor
38,167
edits
No edit summary |
(pasadena) |
||
Line 536: | Line 536: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- align="center" id="JB054802" | |||
| align="left"|JB054802-JB054805 | |||
|2018 | |||
|[[Pasadena Transit]] | |||
|[[Pasadena Transit 3376-3379|3376-3379]] | |||
|[[New Flyer Industries XN35|XN35]] | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" id="JC054823" | |- align="center" id="JC054823" | ||
| align="left"|JF054806-JF054815 | | align="left"|JF054806-JF054815 |