Editor
38,177
edits
mNo edit summary |
(krapf 1511) |
||
Line 897: | Line 897: | ||
| align="left"|050815-051015 | | align="left"|050815-051015 | ||
|align="left" colspan=6|'''2017 buses - See [[New Flyer Industries 'H VINs'#HB050815|New Flyer Industries 'H VINs']]''' | |align="left" colspan=6|'''2017 buses - See [[New Flyer Industries 'H VINs'#HB050815|New Flyer Industries 'H VINs']]''' | ||
|- align="center" id="FB051016" | |||
| align="left"|FB051016 | |||
|2015 | |||
|[[Krapf's Transit]] | |||
|[[Krapf's Transit 1511|1511]] | |||
|[[New Flyer Industries MD30|MD30]] | |||
| | |||
|- align="center" id="FB051017" | |- align="center" id="FB051017" | ||
| align="left"|FB051017-FB051018 | | align="left"|FB051017-FB051018 |