Editor
11,089
edits
Articulated (talk | contribs) No edit summary |
Dave Mackey (talk | contribs) (→Roster: adding 2432-2436) |
||
Line 35: | Line 35: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| align="left"| | | align="left"|Ex-? | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Luxury Coach MB11|MB11]] | |[[Luxury Coach MB11|MB11]] | ||
Line 65: | Line 64: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| align="left"| | | align="left"|Ex-? | ||
|- align="center" bgcolor="dddddd" | |- align="center" bgcolor="dddddd" | ||
|[[Luxury Coach 0920-0921|0920-0921]] | |[[Luxury Coach 0920-0921|0920-0921]] | ||
Line 93: | Line 91: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| align="left"| | | align="left"|Sold to [[King Tours]]. | ||
|- align="center" bgcolor="dddddd" | |- align="center" bgcolor="dddddd" | ||
|[[Luxury Coach 1209-1210|1209-1210]] | |[[Luxury Coach 1209-1210|1209-1210]] | ||
Line 121: | Line 118: | ||
|[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | |[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | ||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | |[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | ||
| align="left"| | | align="left"|2016 models. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Luxury Coach 1722-1723|1722-1723]] | |[[Luxury Coach 1722-1723|1722-1723]] | ||
Line 152: | Line 148: | ||
|[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | |[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | ||
| | | | ||
| align="left"| | | align="left"|2019 models. | ||
|- align="center" | |||
|[[Luxury Coach 2432-2436|2432-2436]] | |||
| | |||
|2023 | |||
|[[Prevost Car|Prevost]] | |||
|[[Prevost Car H3-45|H3-45]] | |||
|[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | |||
| | |||
| align="left"|2024 models. | |||
|- align="center" bgcolor="dddddd" | |- align="center" bgcolor="dddddd" | ||
|[[Luxury Coach 3859|3859]] | |[[Luxury Coach 3859|3859]] |