Editor
3,509
edits
(→Roster: Added photo of Luxory Coach 1619) |
(→Roster) |
||
Line 71: | Line 71: | ||
|[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | |[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | ||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | |[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|1723 | |||
| | |||
|2017? | |||
|[[Prevost Car|Prevost]] | |||
|[[Prevost Car X3-45|X3-45]] | |||
|[[Volvo]] [[Volvo D13|D13]] | |||
| | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" |