Editor, Users
13,276
edits
Cathay 888 (talk | contribs) m (→NFI XDE60) |
Jeffrey Ngai (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 79: | Line 79: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|2173 | |2173 | ||
| | |Kwantlen Polytechnic University | ||
| | |April 2024 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 110: | Line 110: | ||
!Wrapped since | !Wrapped since | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|} | |} | ||
Line 124: | Line 119: | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| | |16105 | ||
|Kwantlen Polytechnic University | |Kwantlen Polytechnic University | ||
|September 2023 | |September 2023 | ||
|align="left"|[[File:Coast Mountain Bus Company | |align="left"|[[File:Coast Mountain Bus Company 16105-g.JPG|200px]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| | |16112 | ||
|Kwantlen Polytechnic University | |Kwantlen Polytechnic University | ||
| | |March 2024 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|} | |} | ||
Line 161: | Line 156: | ||
|June 2023 | |June 2023 | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|19019 | |19019 | ||
Line 176: | Line 166: | ||
|March 2022 | |March 2022 | ||
|[[File:Coast Mountain Bus Company 19028-b.JPG|200px]] | |[[File:Coast Mountain Bus Company 19028-b.JPG|200px]] | ||
|} | |} | ||
Line 230: | Line 215: | ||
!Wrapped since | !Wrapped since | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|- align="center" | |||
|9497 | |||
|Kwantlen Polytechnic University | |||
|March 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|18330 | |18330 | ||
Line 235: | Line 225: | ||
|March 2024 | |March 2024 | ||
|align="left"|[[File:Coast Mountain Bus Company 18330-d.JPG|200px]] | |align="left"|[[File:Coast Mountain Bus Company 18330-d.JPG|200px]] | ||
|- align="center" | |||
|18339 | |||
|Vancouver Whitecaps 50th Anniversary | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|} | |} | ||
Line 244: | Line 239: | ||
!Wrapped since | !Wrapped since | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|17534 | |17534 | ||
Line 314: | Line 304: | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| | |130 | ||
| | |McArthur Glen | ||
| | |March 2024 | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|131 | |||
|McArthur Glen | |||
|March 2024 | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 360: | Line 355: | ||
|Co-Operators | |Co-Operators | ||
|February 2024 | |February 2024 | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|213 | |213 | ||
| | |Fizz Mobile | ||
| | |April 2024 | ||
| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|214 | |214 | ||
| | |Fizz Mobile | ||
|April 2024 | |||
| | |align="left"| | ||
| | |||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|216 | |216 | ||
Line 432: | Line 412: | ||
!Wrapped since | !Wrapped since | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|- align="center" | |||
|101 | |||
|Fizz Mobile | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|201 | |201 | ||
| | |Fizz Mobile | ||
| | |April 2024 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 441: | Line 426: | ||
|Not Burger | |Not Burger | ||
|June 2022 | |June 2022 | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|104 | |||
|Realtor.ca | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|204 | |204 | ||
| | |Realtor.ca | ||
| | |April 2024 | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|108 | |||
|Fizz Mobile | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|208 | |||
|Fizz Mobile | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|110 | |||
|Richmond Night Market | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|210 | |||
|Richmond Night Market | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| | |214 | ||
| | |McArthur Glen | ||
| | |March 2024 | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|117 | |117 | ||
| | |McArthur Glen | ||
| | |March 2024 | ||
| | |align="left"| | ||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|118 | |118 |