Editor, Users
13,276
edits
Jeffrey Ngai (talk | contribs) No edit summary |
Jeffrey Ngai (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
!Wrapped since | !Wrapped since | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|7458 | |7458 | ||
Line 67: | Line 62: | ||
!Wrapped since | !Wrapped since | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|- align="center" | |||
|2120 | |||
|Fizz Mobile | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|2124 | |2124 | ||
Line 87: | Line 87: | ||
|March 2024 | |March 2024 | ||
|align="left"|[[File:Coast Mountain Bus Company 2174-b.JPG|200px]] | |align="left"|[[File:Coast Mountain Bus Company 2174-b.JPG|200px]] | ||
|- align="center" | |||
|2184 | |||
|Fizz Mobile | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|2187 | |2187 | ||
Line 118: | Line 123: | ||
!Wrapped since | !Wrapped since | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|16112 | |16112 | ||
Line 187: | Line 187: | ||
!Wrapped since | !Wrapped since | ||
!Photo Link | !Photo Link | ||
|- align="center" | |||
|9607 | |||
|Vancouver Whitecaps 50th Anniversary | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|9616 | |9616 | ||
Line 224: | Line 229: | ||
|Kwantlen Polytechnic University | |Kwantlen Polytechnic University | ||
|March 2024 | |March 2024 | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|18322 | |||
|Vancouver Whitecaps 50th Anniversary | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 307: | Line 317: | ||
|Metropolis at Metrotown | |Metropolis at Metrotown | ||
|June 2023 | |June 2023 | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|128 | |||
|Vancouver Whitecaps 50th Anniversary | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 317: | Line 332: | ||
|McArthur Glen | |McArthur Glen | ||
|March 2024 | |March 2024 | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|140 | |||
|Vancouver Whitecaps 50th Anniversary | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|142 | |142 | ||
| | |Vancouver Whitecaps 50th Anniversary | ||
| | |April 2024 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|} | |} | ||
Line 361: | Line 381: | ||
|February 2024 | |February 2024 | ||
| | | | ||
|- align="center" | |||
|211 | |||
|Fizz Mobile | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|212 | |||
|Fizz Mobile | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|213 | |213 | ||
Line 400: | Line 430: | ||
|Ozempic | |Ozempic | ||
|May 2023 | |May 2023 | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|229 | |||
|Haagen Dazs | |||
|May 2024 | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|230 | |||
|Haagen Dazs | |||
|May 2024 | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
Line 431: | Line 471: | ||
|Not Burger | |Not Burger | ||
|June 2022 | |June 2022 | ||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|103 | |||
|Gardasil 9 | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|203 | |||
|Gardasil 9 | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 440: | Line 490: | ||
|204 | |204 | ||
|Realtor.ca | |Realtor.ca | ||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|105 | |||
|Smirnoff Ice | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|205 | |||
|Smirnoff Ice | |||
|April 2024 | |April 2024 | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
Line 459: | Line 519: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|210 | |210 | ||
|Richmond Night Market | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|112 | |||
|Richmond Night Market | |||
|April 2024 | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|212 | |||
|Richmond Night Market | |Richmond Night Market | ||
|April 2024 | |April 2024 |