Editor
11,082
edits
Dave Mackey (talk | contribs) (→Motorcoach: adding LC-21 Miss Logan) |
Dave Mackey (talk | contribs) (→Motorcoach: adding LC-23) |
||
Line 165: | Line 165: | ||
| | | | ||
|Align="left"|"Miss Logan" | |Align="left"|"Miss Logan" | ||
|-align="center" | |||
|LC-23 | |||
| | |||
| | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins X12 and X15|X12]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B500]] | |||
| | |||
|Align="left"|"Mrs. Shawanda" | |||
|} | |} | ||