Editor
655
edits
Articulated (talk | contribs) No edit summary |
(→Details: 1022) |
||
Line 319: | Line 319: | ||
| | | | ||
|ex-[[Greyhound USA]] [[Greyhound USA 1010-1049|1016]] | |ex-[[Greyhound USA]] [[Greyhound USA 1010-1049|1016]] | ||
|- align="center" | |||
|(not renumbered) | |||
| | |||
|1997 | |||
| | |||
|Texas R23 689 | |||
|Greyhound | |||
| | |||
|ex-[[Greyhound USA]] [[Greyhound USA 1010-1049|1022]] | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|(not renumbered) | |(not renumbered) |