Editor, Administrators
30,619
edits
Articulated (talk | contribs) No edit summary |
Articulated (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 96: | Line 96: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|3414 | |3414 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|Alberta J 31481 | |||
|White | |||
|Toronto | |||
|ex-[[Carolina Trailways]] 85619 | |||
|- align="center" | |||
|3415 | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 101: | Line 110: | ||
| | | | ||
|White | |White | ||
| | |Toronto | ||
|ex-[[Carolina Trailways]] | |ex-[[Carolina Trailways]] 85620 | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|3416 | |3416 | ||
Line 295: | Line 304: | ||
|(not renumbered) | |(not renumbered) | ||
| | | | ||
| | |1997 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 304: | Line 313: | ||
|(not renumbered) | |(not renumbered) | ||
| | | | ||
| | |1997 | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 328: | Line 337: | ||
| | | | ||
|ex-[[Greyhound USA]] [[Greyhound USA 1050-1094|1080]] | |ex-[[Greyhound USA]] [[Greyhound USA 1050-1094|1080]] | ||
|- align="center" | |||
|(not renumbered) | |||
| | |||
|1998 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|ex-[[Greyhound USA]] [[Greyhound USA 1050-1094|1085]] | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|(not renumbered) | |(not renumbered) |