Editor
235
edits
Midwestcws (talk | contribs) (→Current: 1708 retired) |
Midwestcws (talk | contribs) (→Retired: 1708 retired) |
||
Line 667: | Line 667: | ||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | ||
|align=left|Retired in 2020 | |align=left|Retired in 2020 | ||
|- align="center" | |||
|[[Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1708|1708]] | |||
|[[File:Greater Lafayette Public Transportation Corporation 1708-a.jpg|128px]] | |||
|2009 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig BRT|BRT 40'<br>(G27D102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |||
| | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|? | |? |