Editor
38,167
edits
(harrisonburg) |
(el dorado transit 2020) |
||
Line 585: | Line 585: | ||
|[[Western Reserve Transit Authority]] | |[[Western Reserve Transit Authority]] | ||
|[[Western Reserve Transit Authority 2082-2090|2082-2090]] | |[[Western Reserve Transit Authority 2082-2090|2082-2090]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor 35']] | |||
|G27B102N4 | |||
| | |||
|- align=center id=L3190650 | |||
|align=left|L3190650 | |||
|2020 | |||
|[[El Dorado Transit]] | |||
|[[El Dorado Transit 2001-2004|2001]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor 35']] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 35']] | ||
|G27B102N4 | |G27B102N4 | ||
Line 5,588: | Line 5,596: | ||
|G31D102N4 | |G31D102N4 | ||
| | | | ||
|- align=center id= | |- align=center id=L3195669 | ||
|align=left| | |align=left|L3195669-L3195671 | ||
| | |2020 | ||
| | |[[El Dorado Transit]] | ||
| | |[[El Dorado Transit 2001-2004#2002|2002-2004]] | ||
| | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 35']] | ||
| | |G27B102N4 | ||
| | | | ||
|- align=center id=L3195672 | |- align=center id=L3195672 |