Editor, Administrators
30,619
edits
Stalwart23 (talk | contribs) |
Articulated (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
!Thumbnail | !Thumbnail | ||
!Date | !Date | ||
!VIN | ![[Vehicle Identification Number|VIN]] | ||
!License plate | !License plate | ||
!Paint | !Paint | ||
!Bike rack | !Bike rack | ||
!Status/Disposal | |||
!Notes | !Notes | ||
|- align="center" | |- align="center" id="2354" | ||
|2354 | |2354 | ||
|[[Image: GO Transit 2354-a.jpg|128px]] | |[[Image: GO Transit 2354-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA78P058508 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058508|1M8PDMFA78P058508]] | ||
|901 6BF | |901 6BF | ||
---- | |||
(prev. BN5 044) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | ||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2355" | |||
|2355 | |2355 | ||
|[[Image: GO Transit 2355-a.jpg|128px]] | |[[Image: GO Transit 2355-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA98P058509 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058509|1M8PDMFA98P058509]] | ||
|418 7BF | |979 0BH | ||
---- | |||
(prev. 418 7BF ,BN5 045) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | ||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2356" | |||
|2356 | |2356 | ||
| | | | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA78P058511 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058511|1M8PDMFA78P058511]] | ||
|BN5 046 | |905 5BF | ||
---- | |||
(prev. BN5 046) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | ||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2357" | |||
|2357 | |2357 | ||
|[[Image:GO Transit 2357-a.jpg|128px]] | |[[Image:GO Transit 2357-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA08P058513 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058513|1M8PDMFA08P058513]] | ||
|BN5 047 | |109 6BH | ||
---- | |||
(prev. BN5 047) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | ||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2358" | |||
|2358 | |2358 | ||
|[[Image:GO Transit 2358-a.jpg|128px]] | |[[Image:GO Transit 2358-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA28P058514 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058514|1M8PDMFA28P058514]] | ||
|BN5 048 | |594 4BF | ||
---- | |||
(prev. BN5 048) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | ||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2359" | |||
|2359 | |2359 | ||
|[[Image:GO Transit 2359-a.jpg|128px]] | |[[Image:GO Transit 2359-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA48P058515 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058515|1M8PDMFA48P058515]] | ||
|BN5 049 | |996 8BF | ||
|[[Image: | ---- | ||
(prev. BN5 049) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2360" | |||
|2360 | |2360 | ||
|[[Image:GO Transit 2360-a.jpg|128px]] | |[[Image:GO Transit 2360-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA68P058516 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058516|1M8PDMFA68P058516]] | ||
|BN5 050 | |903 0BF | ||
|[[Image: | ---- | ||
(prev. BN5 050) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2361" | |||
|2361 | |2361 | ||
|[[Image: GO Transit 2361-a.jpg|128px]] | |[[Image: GO Transit 2361-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA88P058517 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058517|1M8PDMFA88P058517]] | ||
|BN5 051 | |105 6BH | ||
|[[Image: | ---- | ||
(prev. BN5 051) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2362" | |||
|2362 | |2362 | ||
|[[Image:GO_Transit_2362_a.jpg|128px]] | |[[Image:GO_Transit_2362_a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFAX8P058518 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058518|1M8PDMFAX8P058518]] | ||
|BN5 052 | |590 1BF | ||
|[[Image: | ---- | ||
(prev. BN5 052) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2363" | |||
|2363 | |2363 | ||
|[[Image:GO Transit 2363-a.jpg|128px]] | |[[Image:GO Transit 2363-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA18P058519 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058519|1M8PDMFA18P058519]] | ||
|416 0BF | |796 4BH | ||
|[[Image: | ---- | ||
(prev. 416 0BF, BN5 053) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2364" | |||
|2364 | |2364 | ||
|[[Image:GO Transit 2364-a.jpg|128px]] | |[[Image:GO Transit 2364-a.jpg|128px]] | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFA88P058520 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058520|1M8PDMFA88P058520]] | ||
|BN5 054 | |594 5BF | ||
---- | |||
(prev. BN5 054) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | ||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|- align="center" | |align="left"| | ||
|- align="center" id="2365" | |||
|2365 | |2365 | ||
| | | | ||
|April 2008 | |April 2008 | ||
|1M8PDMFAX8P058521 | |[[Motor Coach Industries D4500CT '8 VINs'#8P058521|1M8PDMFAX8P058521]] | ||
|BN5 055 | |999 0BF | ||
|[[Image: | ---- | ||
(prev. BN5 055) | |||
|[[Image:GOTransitMCITwoTone.png|60px]] | |||
|[[Image:Check Mark.png|20px]] | |[[Image:Check Mark.png|20px]] | ||
| | |<font color="green">Active</font> | ||
|align="left"| | |||
|} | |} | ||
{{GO Transit}} | {{GO Transit}} | ||
[[Category:GO Transit]] | [[Category:GO Transit]] |