Editor, Administrators
117,006
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
!Unit Number | !Unit Number | ||
!Notes | !Notes | ||
|- align="center" id="5C084079" bgcolor="" | |||
|1N9FLAC885C084079 | |||
|2005 | |||
|[[Tulsa Transit]] | |||
|[[Tulsa Transit 0412-0416#0409|0409]] | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="5C084080" bgcolor="" | |||
|1N9FLAC845C084080 | |||
|2005 | |||
|[[Tulsa Transit]] | |||
|[[Tulsa Transit 0412-0416#0410|0410]] | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="5C084081" bgcolor="" | |||
|1N9FLAC865C084081 | |||
|2005 | |||
|[[Tulsa Transit]] | |||
|[[Tulsa Transit 0412-0416#0411|0411]] | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="5C084082" bgcolor="" | |- align="center" id="5C084082" bgcolor="" | ||
|1N9FLAC885C084082 | |1N9FLAC885C084082 | ||
|2005 | |2005 | ||
|[[Tulsa Transit]] | |[[Tulsa Transit]] | ||
|[[Tulsa Transit 0412- | |[[Tulsa Transit 0412-0416#0412|0412]] | ||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" id="5C084083" bgcolor="" | |||
|1N9FLAC8X5C084083 | |||
|2005 | |||
|[[Tulsa Transit]] | |||
|[[Tulsa Transit 0412-0416#0413|0413]] | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="5C084084" bgcolor="" | |- align="center" id="5C084084" bgcolor="" | ||
|1N9FLAC815C084084 | |1N9FLAC815C084084 | ||
|2005 | |2005 | ||
|[[Tulsa Transit]] | |[[Tulsa Transit]] | ||
|[[Tulsa Transit 0412- | |[[Tulsa Transit 0412-0416#0414|0414]] | ||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" bgcolor="cceeee" | |- align="center" bgcolor="cceeee" | ||
|1N9FLABG45C084184 | |1N9FLABG45C084184 |