Editor
38,167
edits
m (→Retired) |
m (→Active) |
||
Line 44: | Line 44: | ||
|2004 | |2004 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G29D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G29D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|[[Disney Transport 4931-06 to 4952-06|4931-06 to 4952-06]] | |[[Disney Transport 4931-06 to 4952-06|4931-06 to 4952-06]] | ||
|[[Image:Disney Transport 4936-06-a.jpg|128px]] | |[[Image:Disney Transport 4936-06-a.jpg|128px]] | ||
| | |2005 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G29D102N4]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G29D102N4]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | ||
Line 71: | Line 71: | ||
|2007 | |2007 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G29D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G29D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | ||
Line 77: | Line 77: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Disney Transport 4963-08 to 4983-08|4963-08 to 4983-08]] | |[[Disney Transport 4963-08 to 4983-08|4963-08 to 4983-08]] | ||
| | |||
|2007 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[Disney Transport 4985-09 to 4989-09|4985-09 to 4989-09]] | |||
| | | | ||
|2008 | |2008 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | ||
| | |align=left| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Disney Transport | |[[Disney Transport 4990-09 to 4999-09|4990-09 to 4999-09]] | ||
| | | | ||
|2009 | |2009 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | ||
| | |align=left| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Disney Transport 5000-10 to 5009-10|5000-10 to 5009-10]] | |[[Disney Transport 5000-10 to 5009-10|5000-10 to 5009-10]] | ||
Line 107: | Line 116: | ||
|2010 | |2010 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | ||
|[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | |[[Voith]] [[Voith DIWA.5|D864.5]] | ||
Line 116: | Line 125: | ||
|2011 | |2011 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | ||
|[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | |[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | ||
Line 125: | Line 134: | ||
|2012 | |2012 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | ||
|[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | |[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | ||
Line 134: | Line 143: | ||
|2013 | |2013 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | ||
|[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | |[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | ||
Line 161: | Line 170: | ||
|2015 | |2015 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | ||
|[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | |[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | ||
Line 170: | Line 179: | ||
|2016 | |2016 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | ||
|[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | |[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | ||
Line 179: | Line 188: | ||
|2017 | |2017 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins L9|L9]] | |[[Cummins]] [[Cummins L9|L9]] | ||
| | | | ||
Line 188: | Line 197: | ||
|2019 | |2019 | ||
|[[Gillig]] | |[[Gillig]] | ||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |[[Gillig Low Floor|Low Floor 40'[<br>(G27D102N4)]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins L9|L9]] | |[[Cummins]] [[Cummins L9|L9]] | ||
| | | |