Editor
4,952
edits
m (→Retired) |
m (→Bus roster) |
||
Line 157: | Line 157: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Disney Transport 5158-15 to | |[[Disney Transport 5158-15 to 5199-15|5158-15 to 5199-15]] | ||
| | |||
|2015 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |||
|[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[Disney Transport 5200-16 to 5206-16|5200-16 to 5206-16]] | |||
| | | | ||
|2015 | |2015 |