Editor
4,952
edits
Mattb816789 (talk | contribs) m (→Retired) |
m (→Active) |
||
Line 121: | Line 121: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Disney Transport 5071-12 | |[[Disney Transport 5071-12-5121-12|5071-12-5121-12]] | ||
| | | | ||
|2012 | |2012 | ||
Line 130: | Line 130: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Disney Transport 5122-13 | |[[Disney Transport 5122-13-5145-13|5122-13-5145-13]] | ||
| | | | ||
|2013 | |2013 | ||
Line 139: | Line 139: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Disney Transport 5146-13 | |[[Disney Transport 5146-13-5151-13|5146-13-5151-13]] | ||
| | | | ||
|2013 | |2013 | ||
Line 148: | Line 148: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Disney Transport 5152-13 | |[[Disney Transport 5152-13-5157-13|5152-13-5157-13]] | ||
| | | | ||
|2013 | |2013 | ||
|[[Nova Bus]] | |[[Nova Bus]] | ||
|[[Nova Bus LFS Artic|LFS Artic]] | |[[Nova Bus LFS Artic|LFS Artic]] | ||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |||
|[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|[[Disney Transport 5158-15-5168-15|5158-15-5168-15]] | |||
| | |||
|2015 | |||
|[[Gillig]] | |||
|[[Gillig Low Floor|Low Floor<br>(G27D102N4)]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | |[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL9]] | ||
|[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] | |[[Allison Transmission|Allison]] [[Allison|B500R]] |