Editor
3,509
edits
Dave Mackey (talk | contribs) (→Coach/Cutaway Roster: adding 1100 (2nd)) |
|||
Line 257: | Line 257: | ||
| | | | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" id=" | |- align="center" id="3200" | ||
|[[Denny's Bus Lines 3200|3200]] | |||
| | |||
|2014? | |||
|[[Motor Coach Industries|MCI]] | |||
|[[Motor Coach Industries J4500|J4500]] | |||
| | |||
| | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" id="3300" | |||
|[[Denny's Bus Lines 3300|3300]] | |[[Denny's Bus Lines 3300|3300]] | ||
| | | |