Editor, Administrators
10,928
edits
(→Fleet Roster: added 211) |
(→Fleet Roster: added 345) |
||
Line 162: | Line 162: | ||
|Chevrolet | |Chevrolet | ||
|Impala | |Impala | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|345 | |||
|[[Image:Capital Taxi 345.jpg|100px]] | |||
|2000-2003 | |||
|Ford | |||
|Windstar Limited | |||
| | | | ||
|- align="center" style="background:#CC0000;" | |- align="center" style="background:#CC0000;" |