Editor, Administrators
10,927
edits
(→Fleet Roster: added 426) |
|||
Line 176: | Line 176: | ||
|Ford | |Ford | ||
|Crown Victoria | |Crown Victoria | ||
| | |||
|- align="center" | |||
|426 | |||
|[[Image:Capital Taxi 426.jpg|100px]] | |||
|2006-2009 | |||
|Chevrolet | |||
|Impala | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" |