Editor
4,952
edits
Line 420: | Line 420: | ||
|[[MCI]] | |[[MCI]] | ||
|[[Motor Coach Industries 102-A2|102-A2]] | |[[Motor Coach Industries 102-A2|102-A2]] | ||
|[[Detroit Diesel]] [[Detroit Diesel Series 92|6V92TA]] | |||
|[[Allison]] [[Allison HT Series|HT-740]] | |||
| | |||
|- align="center" | |||
|8708 | |||
| | |||
|1987 | |||
|[[Transportation Manufacturing Corporation|TMC]] | |||
|[[Motor Coach Industries 102-A3|102-A3]] | |||
|[[Detroit Diesel]] [[Detroit Diesel Series 92|6V92TA]] | |[[Detroit Diesel]] [[Detroit Diesel Series 92|6V92TA]] | ||
|[[Allison]] [[Allison HT Series|HT-740]] | |[[Allison]] [[Allison HT Series|HT-740]] |