Editor
24,617
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 187: | Line 187: | ||
|[[All Nippon Airways]] | |[[All Nippon Airways]] | ||
|[[All Nippon Airways 787-10 (2024)#JA984A|JA984A]] | |[[All Nippon Airways 787-10 (2024)#JA984A|JA984A]] | ||
| | |||
|style="width: 150px; background: lightgreen; color: black;" |'''Active''' | |||
| | |||
|- align=center bgcolor=white id=1184 | |||
|1184 | |||
|66996 | |||
|2024 | |||
|[[All Nippon Airways]] | |||
|[[All Nippon Airways 787-10 (2024)#JA982A|JA982A]] | |||
| | | | ||
|style="width: 150px; background: lightgreen; color: black;" |'''Active''' | |style="width: 150px; background: lightgreen; color: black;" |'''Active''' |