Editor, Users
3,408
edits
No edit summary |
|||
Line 256: | Line 256: | ||
| align="left"| | | align="left"| | ||
|align="left" colspan=6| | |align="left" colspan=6| | ||
|- align="center" id="YF090999" | |||
|YF090999 | |||
|9/1999 | |||
|Missouri Western State College | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF091000" | |||
|YF091000 | |||
|10/1999 | |||
|Royal Coach Limo | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- align="center" id="YF091219" | |- align="center" id="YF091219" | ||
|YF091219-YF091222 | |YF091219-YF091222 | ||
Line 282: | Line 303: | ||
|51170-51171 | |51170-51171 | ||
|[[Blue Bird TC/2000|TC FE]] 3904 | |[[Blue Bird TC/2000|TC FE]] 3904 | ||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
|align="left" colspan=6| | |||
|- align="center" id="YF092111" | |||
|YF092111 | |||
|6/1999 | |||
|Travel Lynx | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF092112" | |||
|YF092112 | |||
|6/10/1999 | |||
|GSA USDA Medical Lab | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF092113" | |||
|YF092113 | |||
|12/16/1999 | |||
|Hartley's School Buses | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF092114" | |||
|YF092114 | |||
|9/26/2000 | |||
|Travel Lynx | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" id="" | |- align="center" id="" | ||
Line 292: | Line 344: | ||
|27 | |27 | ||
|[[Blue Bird TC/2000|TC FE]] 3408 | |[[Blue Bird TC/2000|TC FE]] 3408 | ||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
|align="left" colspan=6| | |||
|- align="center" id="YF092344" | |||
|YF092344 | |||
|8/5/1999 | |||
|Holy Trinity Church (Holland, MI) | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" id="" | |- align="center" id="" | ||
Line 302: | Line 364: | ||
|? | |? | ||
|[[Blue Bird TC/2000|TC FE]] 3408 | |[[Blue Bird TC/2000|TC FE]] 3408 | ||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
|align="left" colspan=6| | |||
|- align="center" id="YF092739" | |||
|YF092739 | |||
|8/19/1999 | |||
|Eagle Limousine Inc. | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" id="" | |- align="center" id="" | ||
Line 454: | Line 526: | ||
|50 | |50 | ||
|[[Blue Bird TC/2000|TC FE]] 3904 | |[[Blue Bird TC/2000|TC FE]] 3904 | ||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
|align="left" colspan=6| | |||
|- align="center" id="YF096926" | |||
|YF096926 | |||
|2000 | |||
|Hopi Junior/Senior High School | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF096927" | |||
|YF096927 | |||
|2000 | |||
|Tourist Tips Transportation | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF096928" | |||
|YF096928 | |||
|5/23/2000 | |||
|Commonwealth of Massachusetts | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF096929" | |||
|YF096929 | |||
|3/13/2000 | |||
|Celebrity Tours | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF096930" | |||
|YF096930 | |||
|10/2000 | |||
|Stevensville Public Schools | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF096931" | |||
|YF096931 | |||
|3/23/2000 | |||
|Oklahoma State University | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |align=left| | ||
|- align="center" id="" | |- align="center" id="" | ||
Line 464: | Line 581: | ||
| | | | ||
|[[Blue Bird Q-Bus|Q-Bus RE]] 3705 | |[[Blue Bird Q-Bus|Q-Bus RE]] 3705 | ||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
|align="left" colspan=6| | |||
|- align="center" id="YF099692" | |||
|YF099692 | |||
|2000-2001 | |||
|Oklahoma State University | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF099693" | |||
|YF099693 | |||
|8/29/2000 | |||
|East Coast Transportation | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
|align="left" colspan=6| | |||
|- align="center" id="YF099695" | |||
|YF099695 | |||
|9/12/2000 | |||
|East Coast Transportation | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
|align="left" colspan=6| | |||
|- align="center" id="YF200442" | |||
|YF200442 | |||
|4/2001 | |||
|Orlando Bus | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF200443" | |||
|YF200443 | |||
|4/2001 | |||
|Tourist Tips Transportation | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="YF200444" | |||
|YF200444 | |||
|6/6/2001 | |||
|D.B. Fisher School Transportation | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |||
|- align="center" id="" | |||
| align="left"| | |||
|align="left" colspan=6| | |||
|- align="center" id="YF201557" | |||
|YF201557 | |||
|3-5/2001 | |||
|Northern Arizona University | |||
|? | |||
|[[Blue Bird LTC-40|Q4 RE]] 4000 | |||
|align=left| | |align=left| | ||
|} | |} |