Editor
2,659
edits
Articulated (talk | contribs) mNo edit summary |
|||
Line 209: | Line 209: | ||
*67004 features a revised livery. | *67004 features a revised livery. | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Barrie Transit 60109, 69709-69909|69809-69909,<br> 60109]] | |||
|[[File:Barrie Transit 60109-a.jpg|128px]] | |||
|[[Barrie Transit 60109, 69709-69909| | |||
|[[File:Barrie Transit | |||
|2009 | |2009 | ||
|[[New Flyer Industries|NFI]] | |[[New Flyer Industries|NFI]] | ||
Line 503: | Line 493: | ||
|align="left"| | |align="left"| | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|[[Barrie Transit 69007-69307|69007- | |[[Barrie Transit 69007-69307|69007-69307]] | ||
|[[Image:Barrie Transit 69207-a.jpg|128px]] | |[[Image:Barrie Transit 69207-a.jpg|128px]] | ||
|2007 | |2007 | ||
Line 516: | Line 506: | ||
|[[Image:Barrie Transit 69508-a.jpg|128px]] | |[[Image:Barrie Transit 69508-a.jpg|128px]] | ||
|2008 | |2008 | ||
|[[New Flyer Industries|NFI]] | |||
|[[New Flyer Industries D40LF|D40LF]] | |||
|[[Cummins]] [[Cummins ISL|ISL]] | |||
|[[Allison]] [[Allison Bus Series|B400R]] | |||
|[[Luminator]] [[Luminator Horizon|Horizon]] | |||
|align="left"| | |||
|- align="center" | |||
|[[Barrie Transit 60109, 69709-69909|69709]] | |||
|[[File:Barrie Transit 69709-a.jpg|128px]] | |||
|2009 | |||
|[[New Flyer Industries|NFI]] | |[[New Flyer Industries|NFI]] | ||
|[[New Flyer Industries D40LF|D40LF]] | |[[New Flyer Industries D40LF|D40LF]] |