Editor
24,555
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 96: | Line 96: | ||
!<font color=#FFFFFF>Depart.</font> | !<font color=#FFFFFF>Depart.</font> | ||
!<font color=#FFFFFF>Arrival</font> | !<font color=#FFFFFF>Arrival</font> | ||
!<font color=#FFFFFF>Notes</font> | !<font color=#FFFFFF>Notes</font> | ||
|- bgcolor="#FFFFFF" | |||
|01 Oct 2021 | |||
| | |||
|colspan=8 align="center"|'''INACTIVE''' | |||
|- bgcolor="#FFFFFF" | |||
|28 Aug 2021 | |||
|30 Sep 2021 | |||
|Vancouver - [[YVR]] | |||
|Toronto - [[YYZ]] | |||
|{{A320}} | |||
|1 | |||
|MR | |||
|D | |||
| | |||
|- bgcolor="#FFFFFF" | |- bgcolor="#FFFFFF" | ||
|01 Feb 2021 | |01 Feb 2021 | ||
| | |27 Aug 2021 | ||
|colspan=8 align="center"|'''Inactive''' | |colspan=8 align="center"|'''Inactive''' | ||
|- bgcolor="#FFFFFF" | |- bgcolor="#FFFFFF" | ||
Line 110: | Line 123: | ||
|MR | |MR | ||
|D | |D | ||
| | | | ||
|- bgcolor="#FFFFFF" | |- bgcolor="#FFFFFF" |