Editor
24,617
edits
No edit summary |
|||
Line 103: | Line 103: | ||
|18 Oct 2019 | |18 Oct 2019 | ||
|13 Jan 2021 ([[YYZ]]-[[YYC]] - AC135) | |13 Jan 2021 ([[YYZ]]-[[YYC]] - AC135) | ||
| | |||
|A333 | |||
| | |||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-GOFV" | |||
|946 | |||
|C-GOFV | |||
|[[Singapore Airlines A330-300#9V-STW|9V-STW]] | |||
| | |||
|16 Jul 2013 | |||
|07 Mar 2023 | |||
| | |||
| | | | ||
|A333 | |A333 | ||
Line 117: | Line 128: | ||
|A333 | |A333 | ||
| | | | ||
|- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-" | |- align="center" style="background-color:#FFFFFF;" id="C-GXZD" | ||
| | |948 | ||
|C- | |C-GXZD | ||
|[[Singapore Airlines A330-300#9V-SSB|9V-SSB]] | |[[Singapore Airlines A330-300#9V-SSB|9V-SSB]] | ||
| | | |