Editor
4,261
edits
(Started a page for ACTT- Treviso Transit) |
(→Partial Roster: --added 117 to 133 Inbus U210 buses) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| [[Irisbus Europolis| Iveco 200E.10.20 Europolis]] | | [[Irisbus Europolis| Iveco 200E.10.20 Europolis]] | ||
| 10 metre | | 10 metre | ||
|- align="center" | |||
|117-133 | |||
| [[Image: ACTT 128-a.jpg|128px]] | |||
| ? | |||
| [[Inbus]] | |||
| [[Inbus U210| U210]] | |||
| Siccar designed body | |||
Fiat 177 chassis | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
|148-167 | |148-167 |